ISO 9001

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości naszych wyrobów, w 2006 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. Zawsze dokładaliśmy i dokładamy wszelkich starań, aby jakość i efektywność naszej pracy była jak najlepsza a działania skierowane były na osiąganie celów.

ISO 14001

W 2014 roku uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający zgodność wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego z wymaganiami normy ISO 14001. Dokładamy wszelkich starań, aby realizować wynikające z przepisów prawa wymagania środowiskowe odnoszące się do naszej działalności. Wszelkie zmiany i modyfikacje w technologii uwzględniają elementy ograniczonego wpływu na otaczające nas środowisko.

 

Przedsiębiorstwo Fair Play

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Uczestniczymy w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” nieprzerwanie od 2009 roku.