Oxytop Sp. z o.o.



Antoninek 2
62-060 Stęszew
Polska

+48 61 898 53 00
+48 61 898 53 01
N: 52° 16' 09" E: 16° 38' 45"

NIP: 779-00-17-718
REGON: 630055654
Ozn. Sądu: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000179032
Kapitał zakładowy: 51.000,00 PLN
Numer rejestrowy BDO: 000024083

 
 

ZARZĄD SPÓŁKI

Brunon Pruski
Prezes Zarządu
brunon.pruski@oxytop.pl

Karolina Pruska-Iwanowska
Asystentka Zarządu
+48 61 898 53 00 w. 20
+48 502 258 680
karolina.pruska-iwanowska@oxytop.pl

DZIAŁ FINANSOWO-PERSONALNY

kadry@oxytop.pl

Karolina Szypura-Jarmużek
Główna Księgowa
+48 61 898 53 00 w. 16
+48 697 712 545

Ewa Danielewicz-Urbaniak
Specjalista
+48 61 898 53 00 w. 17

DZIAŁ MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Justyna Jagielska-Pruska
Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży
+48 61 898 53 00 w. 19
+48 697 712 546
justyna.jagielska-pruska@oxytop.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I TRANSPORTU

Dawid Żukowski
Kierownik Działu Logistyki i Transportu
+48 61 898 53 00 w. 11
+48 605 071 357
dawid.zukowski@oxytop.pl

DZIAŁ PRODUKCJI I ZAOPATRZENIA

Tomasz Ciszewicz
Kierownik Produkcji
+48 61 898 53 00 w. 13
+48 697 712 541
tomasz.ciszewicz@oxytop.pl

Adrian Glapiak
Specjalista ds. Produkcji i Zaopatrzenia
+48 61 898 53 00 w. 29
+48 506 375 013
adrian.glapiak@oxytop.pl

DZIAŁ LABORATORYJNO-TECHNOLOGICZNY

Renata Długosz
Kierownik Laboratorium
+48 61 898 53 00 w. 15
+48 506 219 786
renata.dlugosz@oxytop.pl

Izabela Borowicz
Pracownik Laboratorium
+48 61 898 53 00 w. 14
izabela.borowicz@oxytop.pl

Agnieszka Jędrzejczak
Młodszy Technolog
+48 61 898 53 00 w. 37
agnieszka.jedrzejczak@oxytop.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Rafał Januszkiewciz
Kierownik Działu Technicznego
+48 61 898 53 00 w. 12
+48 697 712 797
rafal.januszkiewicz@oxytop.pl

DZIAŁ IT

Michał Iwanowski
Administrator Systemów Informatycznych
michal.iwanowski@oxytop.pl